Z našich akcí

Fit4fun - Den otevřených dveří

V rámci spolupráce s VZP jsme se na podzim měli možnost zúčastnit akce Den otevřených dveří v Hradci Králové. Testovali jsme zdraví sportovců i nesportovců. Každý měl možnost nechat se přeměřit na analyzéru, kde jsme zjistili množství podkožních, vnitrobřišních tuků, vodu v těle a metabolický věk.

Koupaliště

Letní měření na různých koupalištích (Cihelna, Chlumec, Třebechovice pod Orebem, Jaroměr, Flošna...). Krátká analýza, kde zjistíme podkožní tuky, viscerální tuk, vodu v těle a metabolický věk. V sekci novinky se dozvíte, kde a kdy se aktuálně měří.

Image Image 

Image Image

    

 

Léto v pohybu s Nutristylem

Pro naše klienty v Hradci Králové a nově táké v Lázních Bohdaneč jsme připravili novinku  kondiční cvičení ve stylu TABATA .

Image  Image  Image  Image  Image 

 

Klikněte zde pro úpravu textu.

Grant Prix Dříteč

V sobotu 26. 3. 2016 jsme se zúčastnili  na okruhu okolo golfového hřiště v Golf Spa Kunětická hora prvního ročníku Grant Prix Dříteč.

V prostorách kryté vyhřívané tenisové haly byla zřízena kancelář závodu a převlékárna pro závodníky. Dále bylo k dispozici zdarma  služby zkušených fyzioterapeutů místní Sportkliniky. Občerstvení během celého závodu na terase restaurace s výhledem na trať.

Pro všechny zúčastněné jsme připravili ZDARMA měření tělesných hodnot na bioimpedančním analyzéru.

 

Stopa pro život 2016 Krkonošská 70 LAWI

V sobotu 5.3.2016 jsme se zúčastnili akce Stopa pro život 2016 Krkonošská 70 LAWi , jednalo si o jeden s nejtěžších a nejstarších závodů ( již od roku 1955) po krkonošských hřebenech, závod hlídek.  Tento závod byl již 6. rokem také součástí zimní série Stopa pro život a stejně dlouho se zde konají závody jednotlivců na 25 a 50 km. Druhým rokem, se také jel závod cyklistů na kolech s tlustými plášti - fatbikách na 25 km trase.

Pro všechny, kteří chtěli udělat něco pro své zdraví,jsme připravili ZDARMA měření tělesné kondice na multifunkční váze s vyhodnocením výsledků.

 

Prázdninová akce s 211

Ve čtvrtek 24.2.2016 od 10:00 do 14:00 hodin v Městském bazénu v Litomyšli jsme se ve spolupráci s ZPMV zúčastnili akci nejen pro děti Jarní prázdniny s 211.

Stopa pro život 2016 Jilemnická 50 ZPMVČR

sobotu 30.1.2016 jsme se zůčastnili  lyžařského klání Stopa pro život 2016 v Horních Mísečkách, který pořádala ZP MV ČR.             A i sob se nechal změřit.

Měření v lékárnách

V říjnu a listopadu 2015 jsme prováděli  v rámci  projektu Zdravější Královéhradecký kraj , ve spolupráci s lékárnou na poliklinice Slezské předměstí, vždy ve čtvrtek od 9:00 do 12:00 zdarma analýzu zdravotních ryzik pomocí speciálního bioimpedančního analyzéru. Zjišťujeme celkový a viscerální tuk, vodu v těle a opotřebení organismu. Udělejte první krok k pevnému a trvalému zdraví a nechte se změřit.

Týnišťský Food festival 

V sobotu 8. 8. 2015 se v 15 hodin konal První Týnišťský Food Festival v Týništi nad Orlicí. Na své si přišli milovníci dobrého jídla, nápojů a gastronomie. Uvítali je kulinářské a pivní speciality, vína a likéry. V rámci naší spolupráce jsme nabídli návštěvníkům akce bezplatné měření tělesných hodnot včetně konzultace naměřených výsledků.

Netradiční závod Nejen s kočárky okolo Milíře

V sobotu 27. 6. 2015 se v hradeckých lesích okolo rozhledny Milíř uskutečnila netradiční sportovní akce pro celou rodinu v běhu nebo sportovní chůzi na 8 km s kočárkem, sportovním vozíkem nebo stavebním kolečkem. V rámci spolupráce s VZP ČR jsme  nabídli návštěvníkům akce bezplatné měření tělesných hodnot včetně konzultace naměřených výsledků.

Fresh festival 2015

O víkendu 20. - 21. 6. 2015 se konal v Agrofert Parku - závodiště v Pardubicích FRESH festival 2015. Byl to gurmánský festival dobrého jídla a pití, který propaguje to nejlepší, co současná domácí i světová gastronomie nabízí. V rámci prezentačního stánku ZP MV ČR, bylo po oba dva dny připraveno měření tělesné kondice na multifunkční váze a v neděli pro děti i malování na obličej.

Léto v pohybu s 211 Ústí nad Orlicí

Ve středu 27. 5. 2015 proběhla v Ústí nad Orlicí na Mírovém náměstí předprázdninová akce ZP MV ČR „Léto v pohybu s 211“ zaměřená na pohyb, zábavu a zdravý životní styl. Návštěvníci měly možnost přeměření na multifunkční váze a mohli si vyslechnout  živé vstupy na toto téma.

Tank power show v Přelouči

V sobotu 23.5. 2015 se v Přelouči u Pardubic se uskutečnila akce, která  patřila milovníkům dějin, zejména období 2. světové války. Celodenní akce nabídla zážitkový, výukový i zábavný program ve vojenském stylu.Děti se mohly zapojit do nejrůznějších soutěží s vojenskou tematikou.V červenobílém stanu VZP ČR  jsme pro návštěvníky festivalu připravily bezplatné měření tělesných hodnot. Pro děti pak soutěže zručnosti ve vázání uzlů nebo v hodu na cíl.

Bohdanečský den rodin

V sobotu 16.5.2015 se uskutečnil 1.ročník Bohdanečského dnu rodin, kde mohli děti získat pěkné ceny za spoustu soutěží a her. Dospělí mohli využít služby a poradenství vizážistky a kadeřnice, nutriční poradkyni, vyzkoušet vibrační plošiny Vibrostation. Jedním z partnerů této akce byla i zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR.  

Otevření nové pobočky

V únoru 2015 jsme ve spolupráci studia Vibrostation v Lázních Bohdaneč, jsme otevřeli novou pobočku, kde provádíme speciální Wellness testy a poradenství ve výživě.  

Projekt zdravější Královéhradecký kraj

V rámci spolupráce VZP jsme se zúčastnili akce letecké záchrané služby, kde jsme testovali klienty na speciálním analyzéru. Takovéto akce provádíme i ve firmách a plaveckých bazénech, kde zdarma testujeme zdraví jedinců. Zjišťujeme vnitřní a podkožní tuky, vodu v těle a opotřebení organizmu. Tyto služby nabízíme v rámci Projektu zdravější Královéhradecký kraj zdarma.